.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری فلوک

این فروشگاه از ابتدای سال ۱۳۹۸ با مدیریت جناب آقای محمد مهدی زحمت کش در زمینه های ذیل و به صورت تخصصی بر روی محصولات کمپانی Fluke فعالیت خود را آغاز نمود.

  • فروش آنلاین تجهیزات اندازه گیری
  • مشاوره تخصصی و رایگان در رابطه با تجهیزات اندازه گیری
  • معرفی و مقایسه تجهیزات اندازه گیری روز دنیا
  • و …

تجهیزات اندازه گیری فلوک نمایندگی رسمی و دفتر فروش کمپانی Fluke (فلوک) آمریکا در ایران است. این فروشگاه همواره کسب رضایت مشتریان را در اولویت فعالیت های خویش قرار داده و تمامی تجهیزات ابزار دقیق و اندازه گیری را با قیمت مناسب و پشتیبانی فنی، با یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش به همراه گارانتی اصالت کالا ارائه می دهد.

.

.

طیف وسیع محصولات فروشگاه

.

فروشگاه اینترنتی fluk.ir ارائه دهنده طیف وسیعی از تجهیزات تستر الکتریکال، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق، کالیبراسیون، آزمایشگاهی و صنعتی، ترمومتر و دماسنج غیر تماسی و نفوذی، فشارسنج و گیج فشار، ترموویژن و دوربین های حرارتی، کالیبراتور فشارولتاژ و جریاندما، تجهیزات شبکه fluke، میگر و تستر عایق، مولتی متر، اسیلوسکپ و اسکوپ های آزمایشگاهی، ارت سنج، پاور آنالایزر، آمپرمتر، متر لیزری، کالیبراتورهای ضدانفجار، ویبرومتر و لرزش سنج، دورسنج، باطری آنالایزر، پات تستر، دوربین های صوتی، ویدیو بروسکوپ، صوت سنج، تابش سنج، استرواسکوپ، پارتیکل کانتر، فلومتر، مولتی فانکشن، نشت یاب جریان، نشت یاب و آنالایزر گاز،  فرکانس متر، خازن سنج، RSTمتر، هندپمپ، و … با برند فلوک آمریکا در ایران می باشد. همچنین فروشگاه اینترنتی fluk.ir نمایندگی فلوک در ایران امکان خرید کلیه تجهیزات جانبی دستگاه های Fluke را از قبیل پراب ، کلمپ ، کیف ، کاور و … در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

.

.

..

.

اهداف ما

.

فروشگاه اینترنتی fluk.ir دفتر فروش فلوک در ایران بوده تا کنون توانسته ضمن جلب رضایت مشتریان خود نیاز صنایع مختلفی از جمله برق و الکترونیک، فولاد و ذوب آهن، نفت و پتروشیمی، آزمایشگاه های صنعتی، صنایع دامداری و طیور، و … را مرتفع نموده تا قدمی بزرگ در تحقق هدف کسب رضایت مشتریان خود برداشته باشد.

 

فروشگاه fluk.ir گزینه مناسب برای خرید اینترنتی تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق می باشد؛ زیرا این فروشگاه نمایندگی رسمی کمپانی fluke در ایران است و کلیه محصولات فروشگاه در کنار گارانتی اصالت کالا دارای ۳ سال گارانتی معتبر و ۵ سال خدمات پس از فروش، در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای خرید تجهیزات اندازه گیری شبکه fluke (فلوک) میتوانید به آدرس فروشگاه مراجعه نمایید.